Nowoczesne projekty domów

Kim jesteśmy?

Budowa domu to poważna inwestycja, dlatego warto zaufać profesjonalistom. DomoForma to młody i prężnie działający zespół warszawskich architektów, których połączyła wspólna pasja do tworzenia nowoczesnych przestrzeni z charakterem, w których po prostu dobrze się mieszka. Staramy się kreować wnętrza i bryły, które zapadają w pamięć, a naszą specjalnością stały się gotowe projekty domów nowoczesnych dopasowane do potrzeb polskiej rodziny. Przy tworzeniu każdego z nich przyświecał nam prosty cel: chcieliśmy by projektowane przez nas wnętrza nie tylko były estetyczne, ale również praktyczne i ekonomiczne w późniejszej eksploatacji. Mamy pełną świadomość, jak znaczną częścią domowego budżetu potrafi być ogrzanie pomieszczeń w domku jednorodzinnym, więc staramy się tworzyć domy, w których można zamieszkać bez obaw o późniejsze koszty utrzymania. Równocześnie dbamy o to, by wszystkie prezentowane przez nas rozwiązania były nieszablonowe i chwytały za oko. Stale rosnące zainteresowanie naszymi projektami dobitnie świadczy o tym, że obrana przez nas droga postępowania była słuszna.

Co robimy?

Jedną z zasad, która nam przyświeca to cięcie kosztów. Tworząc projekty domów stawiamy na minimalizację wydatków, rzecz jasna w granicach rozsądku, zarówno w trakcie budowy, jak i późniejszej eksploatacji.

W naszej stale poszerzanej ofercie znajdą państwo nowoczesne projekty domów dopasowane do różnych potrzeb i gustów. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo domu parterowego, czy piętrowego,  z płaskim dachem, czy z dwu lub czterospadowym, z pewnością znajdą u nas Państwo projekt, który zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dodatkowo, spora część ze stworzonych przez nas projektów daje możliwość zbliźniaczenia.

Wszystkie projekty dostępne w ofercie naszego biura projektowego mogą zostać zaadaptowane przez naszych architektów do indywidualnych potrzeb i wymagań, jakie stawia miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub specyfika działki.

Dla indywidualistów i ludzi, którym zależy na niestandardowych rozwiązaniach mamy w ofercie również skrojone na wymiar projekty indywidualne.

Dlaczego projekt gotowy?

Gotowe projekty domów nowoczesnych mają wiele zalet. Jedną z podstawowych, poza ceną, która z zrozumiałych względów jest zdecydowanie niższa niż ta właściwa projektom indywidualnym, jest zasadniczo natychmiastowa dostępność gotowego projektu.

Projekty domów stworzone przez DomoFormę są dostępne praktycznie od ręki, a okres oczekiwania wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Te kilka dni jest nam konieczne do przygotowania niezbędnej dokumentacji technicznej. Po tym czasie dostają Państwo gotowy projekt, który wymaga tylko zaadaptowania do lokalnych warunków. Potrzebny jest jeszcze jedynie projekt zagospodarowania działki i oto mają Państwo w rękach ważny projekt architektoniczno-budowlany, który można złożyć razem z wnioskiem o pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie domoforma.pl.


Zobacz wszystkie artykuły!

BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu